עשוי לעניין אותך גם

לפגישת היכרות עם חן, ללא כל התחייבות, השאירו פרטיכם כאן:

אחרי שתכירו את האיש הזה – לא תרצו להשקיע בנדל"ן עם אף אחד אחר

חן אלימור, איש נדל"ן שמתמחה באיתור נכסים והשבחתם בארה"ב, הוא מהאנשים הנדירים שאתה שומר על מספר הטלפון שלו לעצמך או משתף רק עם חברים קרובים

(שנה גודל)

הביטוי "אנשים טובים באמצע הדרך" רלוונטי לקבוצה מצומצמת מאוד של אנשים מיוחדים שאנחנו פוגשים במהלך החיים.
זה לא משנה אם זה מוכר בחנות שהוא פשוט כנה או חבר שנמצא שם בשבילך ברגע קשה.
המאפיינים של אנשים טובים באמצע הדרך הם: מסירות, הוגנות, שקיפות ואינטרגריטי. איש הנדל"ן חן אלימור הוא בדיוק כזה.
אמנם השירות הייחודי שלו יעלה לכם כסף אבל תהיו בטוחים שאתם תקבלו תמורה מלאה בעבור כל שקל שלכם.

בעולם שבו השקעות הנדל"ן המשתלמות ביותר הן מעבר לים, אנחנו רוצים לצדנו אוטוריטה בתחום. דמות מקצועית שמכירה ויודעת לדרוש כל זכות וזכות עבורנו, עם כישורי מו"מ, עם שליטה מלאה בניהול הנכס ביום שאחרי הרכישה, עם זמינות ושקיפות מלאים ועם הרבה הרבה הרבה יושר.

כך שמעתי על חן אלימור, בן 41 מת"א, איש נדל"ן עם ותק של 14 שנים בנדל"ן בישראל, בקוסטה ריקה ובארה"ב – כבר תקופה ארוכה ששמו של חן נזרק לעברי על ידי מכרים משותפים וכעת הוא מדבר איתי ונחשף תקשורתית בפעם הראשונה. "אני מודה ששנים שמרתי על פרופיל נמוך, פשוט בגלל שנוצר מצב שאני ונחום, השותף שלי עובדים בפורמט של חבר מביא חבר. אנחנו מנהלים 500 נכסים בארה"ב שנקנו ע"י כ-150 לקוחות שחזרו לקנות נכס שני ואז גם הביאו את החברים שלהם או קרובי משפחה. עכשיו נוצרה הזדמנות להיחשף מול משקיעים ישראלים נוספים ואני שמח על כך".

חן אלימור - מתמחה באיתור נכסים והשבחתם בארה"ב

למה לדעתך אנשים חוזרים להשקיע אתכם שוב ושוב?
"לפני הכול – הניסיון, היכולות, הידע והקשרים שלנו בתחום" מסביר אלימור.
"מכשיר השקעה כזה דורש היכרות וחיבור מעמיק עם השטח, עם היזמים ועם הבנקים שנמצאים באזורים הרווחיים בארה"ב כמו: וגאס, סינסינטי, באפלו, אטלנטה וממפיס".

מה השירות שלכם כולל?
"אנחנו עושים עבור המשקיעים שפונים אלינו את העבודה מ-A עד Z וחשוב לשים לב להבדל בין המודל שלנו למודל של חברות נדל"ן אחרות שפועלות בארה"ב:
אנחנו לא מוכרים נכסים שלנו, אנחנו מאתרים את הנכס המתאים ביותר עבור המשקיע, מעבירים את אותו נכס "אינספקשן" (בדיקה יסודית ומקיפה) בו נבדקת כל פונקציה בבית עד לרזולוציה של תקינות השקעים והתקעים בנכס, לבסוף אנחנו מוציאים דו"ח עם פירוט מדוקדק על מצב הבית. ברגע שיש לי את הדו"ח ביד אני יכול לגשת למו"מ מול המוכר של הנכס ולהוריד אותו במחיר ממקום הוגן והגיוני.

אחרי שהשגתי את המחיר המינימלי לרכישת הנכס והמשקיע נותן אור ירוק – אנחנו מלווים את המשקיע ברכישת הנכס שנרשם על שמו בטאבו, אם צריך אנחנו מבצעים שיפוץ או שיפוצון, הכול תלוי ברצון המשקיע, ולאחר מכן אנחנו מוצאים דיירים מקומיים שחותמים על חוזה שכירות.

כמובן שאחר כך, לאורך כל תקופת השכירות אנחנו מעורבים באופן אקטיבי ביותר בניהול השוטף. המשקיעים הישראלים לא מתעסקים בכלל עם הניהול וההתעסקות מול השוכר- אנחנו עושים הכול עבורם ובשקיפות מלאה".

למה אתה מתכוון בשקיפות מלאה?
"הכוונה היא שכל משקיע מקבל גישה למערכת האינטרנטית הייחודית שלנו ובכל רגע נתון לראות את מצב הנכס.
אגב, ביום שהמשקיע מחליט שהוא רוצה למכור את הנכס שלו- אנחנו דואגים למצוא רוכשים ומנהלים עבורו גם את תהליך המכירה".

מי הלקוחות שלכם?
"קהל הלקוחות שלנו מאוד מגוון: יש לנו קבוצה של אנשים שהם פנסיונרים שהכנסה קבועה כזו בכל חודש משמשת כפנסיה נוספת עבורם. יש לנו לקוחות מאוד רציניים, מנכ"לים לשעבר בחברות במשק, שפרשו מהעבודה עם כספי פיצויים וכעת הם מצד אחד מחפשים נכסים מניבים ומצד שני מחפשים כמה שיותר שקט.

אבל יש גם קבוצה של אנשים שאין להם המון כסף להשקעה, מה שנקרא 'משקיעים קטנים'. חיילים משוחררים, זוגות צעירים, משפחות בתחילת דרכן ורווקים, שיש להם 30 או 35 אלף דולר להשקעה וזהו. אלה סכומים שבארץ לא מספיקים לקנייה של רכב אבל באזורים אסטרטגיים בארה"ב הם משמעותיים. למשל קניתי לאחרונה דירה בממפיס עבור זוג ישראלים ב-35 אלף דולר, שיפצנו ב-5,000 דולר והיום היא מושכרת ב-700 דולר לחודש.

למי שמכיר את השוק ואת האזורים הנכונים, יש בארה"ב הזדמנויות אדירות. לדוגמה כבר כמה שנים שבווגאס ערך הנכסים עולה בצורה מטורפת כל כמה חודשים. אני מדבר על 10% בפחות משנה. כך שמי שקנה לפני מספר שנים נכס בווגאס ב-50 אלף דולר, יכול למכור אותו היום בלמעלה מ -100 אלף דולר.

מעבר לרווחיות הגבוהה, המוטו שלנו זה להפוך את תהליך ההשקעה גם לנעימה בטוחה ונוחה.
אני נפגש עם המשקיע פה בישראל, הוא מספר לי מה הוא מחפש, מה המשאבים שלו ויחד אנחנו מתאימים לו את ההשקעה הנכונה ולאחר מכן אני מתחיל לעבוד באיתור הנכס שעונה לקריטריונים שהגדרנו".

נכס לדוגמה בממפיס, ארה"ב שרכש חן אלימור עבור משקיעים ישראלים

לפני שאנחנו נפרדים, יש הרבה חברות ישראליות שמשקיעות בארה"ב למה לי להשקיע דווקא אצלך?
"בניגוד לחלק מחברות ניהול שקונות נכסים ישירות מהמוכרים האמריקאים ואז מוכרות למשקיע בישראל  – אני לא קונה על שמי שום דבר, המשקיע קונה ישירות מהמוכר האמריקני, וזה יתרון גדול. אני מלווה ודואג להכול תמורת עמלה ידועה מראש וכל התהליך נעשה באובייקטיביות מלאה כך שאם משקיע לא מעוניין בנכס מסוים שאני מוצא – לא קונים. פשוט מאוד ממשיכים הלאה לנכס הבא, עד שמוצאים את הנכס האידיאלי".

צפו בחן אלימור מציג נכס לדוגמה:

רוצים לשמוע עוד על הזדמנויות ההשקעה בארה"ב? לפגישת היכרות עם חן, ללא כל התחייבות, השאירו פרטיכם כאן:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתנאי השימוש