לתיאום פגישה עם יועץ נדל"ן בכיר - השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם:

האם עדיין שווה לקנות דירה בברלין? חד משמעית כן. במיוחד כשהעלות היא מתחת למחירי השוק

מומחי הנדל"ן בעולם ממשיכים להציב את בירת גרמניה כיעד אטרקטיבי להשקעה נדל״נית גם ב-2019, לאור העובדה שמחירי הדיור בעיר שלא מפסיקים לעלות בעשור האחרון – לא מראים סימני האטה, אלא ההפך. ומה לגבי אלו שחוששים כי פספסו את הרכבת, ומחירי הכניסה לעיר גבוהים מדי כעת? מתברר שעם הקשרים הנכונים ניתן לרכוש גם היום, נכס בעלות נמוכה משמעותית ממחירי השוק. כמה נמוכה אתם שואלים? כ-15%. כל הפרטים בכתבה הבאה:

(שנה גודל)

איפה כדאי להשקיע בנדל"ן? זו השאלה שעולה אצל כל מי שמעוניין ברכישת נכס, אבל אין לה תשובה ברורה. אחרי הכול, מדובר בשוק רחב, שטומן בחובו הזדמנויות רבות לצד לא מעט סיכונים. ברלין, למשל, הייתה בשנים האחרונות אחד היעדים המובילים והמשתלמים בעולם שסחף לתוכו משקיעים רבים, שנהנו מתשואה יפה, בלשון המעטה. בשנים האחרונות, במיוחד מאז 2015, המחירים עלו ב-11% בשנה בממוצע, כך שמשקיעים שרכשו לפני עשור דירה בבירת גרמניה הכפילו ולעתים אפילו שילשו את ערך ההשקעה.

מטבע הדברים, משקיעים חדשים רואים בכך בעיה, רבים אומרים לעצמם כי אם המחירים רשמו עלייה כה מכובדת, המשמעות היא שהם "פספסו את הרכבת". כך גם בוול סטריט נהגו לומר בשנות ה-80 בהקשר של מניות חמות: "אם כבר כתבו על זה בעיתון – סימן שמאוחר מידיי".

החדשות הטובות הן שגם היום, בתחילת 2019, מתברר שעדיין אפשרי להשיג דריסת רגל בברלין, במחירי טרום הזינוק, ובאמצעות הגב המקצועי והכלכלי החזק של החברה המבוססת והיציבה בברלין.

ברלין של 2019 - מחסור אדיר של כ-100 אלף דירות, וביקוש גבוה

כוח מקח וקנייה יוצא הדופן שמאפשר מחירים מתחת למחירי השוק
Berlin Estate (ברלין אסטייט) היא אחת מהשחקניות החזקות, הוותיקות והאמינות בשוק הגרמני כולו. הניסיון, הידע והמקצועיות הפכו אותה לאוטוריטת נדל"ן בעלת כוח קנייה עצום, המוכרת בברלין כולה.

בעשור האחרון בלבד, ברלין אסטייט רכשה 170 בניינים וכ-4,200 דירות בגרמניה עבור משקיעים ישראלים ומשקיעים מהעולם, והיד עוד נטויה.
לצד ההיכרות המעמיקה עם הבנקים, עם התקנות וחוקי הנדל"ן המקומיים, ומערכת קשרים ענפה שנבנתה במהלך השנים – החברה מתמחה בליווי צמוד של המשקיע – החל משלב בחירת הדירה, דרך הליווי המשפטי בישראל ובגרמניה ועד לניהול הדירה השוטף, החזקתה והשבחתה.

למעמדה של 'ברלין אסטייט' ישנו אפקט מרכזי ומהותי נוסף: כוח הקנייה הגדול וכוח המקח הרחב. השילוב בין השניים מאפשרים לחברה הוזלת עלויות דרמטית, שמאפשרת לה למכור דירות במחיר הנמוך בכ-15% ממחירי השוק – ועדיין להישאר רווחית.

מדובר במאות דירות כאלו ברחבי ברלין, כשחלקן נקנו לאחרונה, חלקן נקנו עוד לפני שנת 2015 וחלקן אף ותיקות יותר.
אך לכולן מכנה משותף ברור – מבין 20 המחוזות שמרכיבים את העיר הגדולה – הן ממוקמות באזורי ביקוש גבוהים במיוחד כמו שכונת שרלוטנבורג היוקרתית ושכונת וייסנזה (Weißensee) שבפנקו, שהפכה למגנט עבור צעירים.

המשקיעים נדרשים לשלם 10% בלבד דמי רצינות. יתר הסכום מופקד לנאמנות
העוצמה הכלכלית וההתבססות של ברלין אסטייט, מאפשרות לה להציע הליך נדיר בנוף הגרמני, כשהיא החברה היחידה הפונה לישראלים שלא לוקחת לעצמה את הכסף המושקע עד לרישום הדירה בטאבו. למעשה, לקוחות החברה זוכים למסלול מיוחד, בו 90% מסך ההשקעה מועבר לנאמנות שנשארת סגורה עד לרישום הדירה בטאבו על שם המשקיע. עשרת האחוזים הראשונים בלבד מועברים לחברה כדמי רצינות.

בסופו של דבר, יכולות המקח והקנייה של ברלין אסטייט בשוק הנדל"ן הגרמני, מאפשרות לה להציע למשקיעים בעלי הון עצמי של 100 אלף יורו, דירות במחירים היסטוריים של לפני עלויות הערך הגדולות.
אם ברשותכם הון פנוי מתאים, ואתם מעוניינים לשמוע על דירות להשקעה במחירים בלעדיים של כ-15% מתחת לערך השוק הנוכחי. אתם מוזמנים להשאיר מספר פרטים בתיבה הכחולה
.

לתיאום פגישה ללא התחייבות עם יועץ נדל"ן בכיר - השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם:

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון